آشنایی با شرکت رنگین زره

  آشنایی با شرکت رنگین زره

شرکت رنگین زره فعالیت خود را در تولید پوششهای صنعتی، دریائی، اتومبیلی و رنگهای پودری در سال 1362 آغاز نموده و در راستای حرکت به سوی کنترل و کیفیت محصولات موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001: 2000 از شرکت DNV گردیده است.
شرکت رنگین زره به جهت هر چه بهتر پاسخگوئی به نیاز مشتریان و تسریع در امر تولید و ارسال محموله به سایتهای صنعتی اقدام به گسترش کارخانه به مساحت 75000 مترمربع شامل سالنهای تولید و نگهداری محصول و انبار مواد اولیه نموده و همچنین فضای 7000 مترمربع را نیز به امور اداری و آزمایشگاه و اقامتگاه مهمان اختصاص داده است.
محصولات تولید شده توسط این واحد صنعتی از بهترین و معروفترین شرکتهای تولید کننده مواد اولیه اروپائی تهیه و توسط شرکت وارد می گردد و لذا با این ویژگی و رعایت استانداردهای تحت SSPC و BS موفق به کسب تأیید از پژوهشگاه صنعت نفت به جهت بسیاری از محصولات خود گردیده است.
شرکت رنگین زره به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید کننده پوششهای صنعتی تولیدات خود را در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز در پروژه های مهم صنعتی واقع در منطقه ویژه پارس جنوبی و بندر امام خمینی ، پالایشگاه ها و نیروگاه های سطح کشور عرضه نموده است.
شرکت رنگین زره با توجه به فضای موجود و بهره گیری از پرسنل مجرب و ماشین آلات مجهز قادر به تولید سفارشات به میزان 5000 تن در سال می باشد.
این شرکت به جهت دسترس به محصولات جدید و بالا بردن سطح کیفیتی محصولات اقدام به ایجاد واحد تحقیق و توسعه (R&D) نموده و کارشناسان این واحد در این زمینه به موفقیت هایی نیز دست یافته اند.
شرکت رنگین زره بدینوسیله از کارشناسان محترم واحدهای صنعتی دعوت می نماید از کارخانه این شرکت واقع در 100 کیلومتری غرب تهران اتوبان قزوین دیدن فرموده و این شرکت را با نظرات خویش یاری فرمایند. 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 مهر 1389    | توسط: سامان م    | طبقه بندی: معرفی،     | نظرات()