رنگ های پلاستیک      

رنگ های پلاستیك از قدیمی ترین نوع رنگ بوده و در كیفیت های مختلفی در بازار موجود می باشد كه بسا كیفیت بعضی از رنگ ها واقعا قابل قبول نبوده ولی بخاطر سود جویی بعضی افراد نا وارد و استفاده شخصی در بازار هر نوع رنگی به خصوص در مورد رنگ پلاستیك یافت می شود .

رنگ پلاستیك باید از لاتكس تهیه شده باشد و قابلیت شستو و كهنه مرطوب كشیدن داشته باشد ولی از آنجایی كه این رنگ كاملا سطحی فلات و غیر روان تولید می كند مناسب برای شستشو نبود ه و اكثر از یك كیفیت پائین تر این رنگ استفاده می شود كه به نیمه پلاستیك معروف هست

ولی در كل این رنگ بیشتر مناسب سقفها بوده و برای مكانهایی كه از دسترس دور است مناسب می باشد و در كیفیت استاندادر ، نیمه پلاستیك درجه یك ، نیمه پلاستیك در جه 2 و متاسفانه این نیمه پلاستیك ها تا درجه 20 هم ادامه داره . روی همین اصل در قیمت گذاری ها كار مرغوب با نیمه پلاستیك درجه یك مد نظر می باشد و حتما از نوع رنگی كه خریداری یا اجرا میكنید مطمئن شوید كه كیفیت مطلوب را دارا باشد .در ادامه مطلب به قیمت خدمات رنگ آمیزی پلاستیک توجه فرمایید:

رنگ های پلاستیک

محاسبه هزینه رنگ آمیزی  منوط به نوع کار(زیرسازی ها) و انتخاب درجه رنگ توسط کارفرما دارد . ولی به هر ترتیب برای اطلاع از کلیات وحدود هزینه در این قسمت اشاره ای به قیمت خدمات شرکت در بخش خدمات رنگ آمیزی می نمائیم:

۱-به طور کلی هزینه ها از متری ۱۰۰۰ تومان آغاز تا متری ۲۰۰۰ تومان منتهی می شود. 

۲-تفکیک هزینه ها در بند یک به این شرح می باشد:

الف - رنگ پلاستیک درجه ۳ زیر ۱۵۰۰ تومان(متری) مشخصات:غیرقابل شستشو وتغییر رنگ درمدت کم

ب- رنگ پلاستیک درجه ۲  معادل ۲۰۰۰ تومان(متری)

ج- رنگ پلاستیک درجه ۱ معادل ۲۵۰۰ تومان(متری)قابل شستشو وتغییر رنگ در مدت زیاد

توضیح : قیمت های مذكور ثابت نمی باشند.

-----------------------------------

تزئینات ساختمان   09124864006

 

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 اسفند 1388    | توسط: سامان م    |    | نظرات()